Fradi Meccs Közvetítés Online Ma

April 11, 2021

Múlt kedden eljárásjogi kifogások miatt elhalasztották a tárgyalást, majd az FTC csütörtökön összeférhetetlenségre hivatkozott az eljáró tanács elnökével szemben, ám ennek ezúttal nem adtak helyt. Dr. Berzeviczi Attila, aki az FTC Labdarúgó Zrt. igazgatósága elnöke, azt mondta az MTI-nek: az ítéletet alaptalannak tartják, s mindenképpen azt javasolják Thomas Dollnak, hogy fellebbezzen. Berzeviczi úgy fogalmazott: a szabály szövege rendkívül súlyos, általános bizalomvesztést és súlyos üzleti sérelmet vagy becsületsértést megvalósító, közvetlenül az MLSZ ellen közvetlenül megvalósuló cselekményt feltételez, azonban Thomas Doll semmi ilyet nem mondott, vagy tett, a szövetséget szóba sem hozta. Kizárólag a játékvezetéssel szembeni kritikákat fogalmazott meg. "Túlzásnak tartjuk, hogy a játékvezetők ennyire bírálhatatlanok, mintha törvényen, véleményezésen felül álló személyek lennének. A mai tárgyaláson is úgy éreztük magunkat, mintha felségsértést követtünk volna el. Mi partnernek tekintjük a bírókat, s reméljük, hogy a jövőben jobban együttműködhetnek majd a felek.

Debreceni VSC-MegaForce - Ferencvárosi TC 1 : 2, 2003.05.06. (képek, adatok) • Magyar Kupa 2002-2003, döntő • Magyarfutball.hu

A labdarúgó NB I nyolcadik fordulójában rendezték az ősz legjobban várt mérkőzését, a Ferencváros–Újpest találkozót. Az Újpest már a 4. percben megszerezte a vezetést, ám végül 3–1-re kikapott a Fradi vendégeként. Böde Dániel ezúttal is gólt szerzett (Fotó: Korponai Tamás) A MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL! Az ősz legjobban várt rangadójának adott helyszínt a Puskás Ferenc Stadion, amely ugyan látott már jobb labdarúgókat is a Ferencváros és az Újpest jelenlegi kerettagjainál, és tapodta betonját a mostani 24 ezernél több látogató is, de a magyar futball jelenlegi helyzetében valóságos gyógyír volt a felfokozott várakozás és a rengeteg szurkoló. A DERBI UTÁN Négy előállítás, megrongált buszok, könnygáz Moniz: Remélem, a szövetség nem dramatizálja túl – edzői nyilatkozatok Érthetetlen, dühítő vereség – újpesti reakciók A gyepen ünnepeltek a fradisták – videó Nem vagyunk idegesek, nyerni akarunk – vezette fel Ricardo Moniz a rangadót, míg a zöld-fehérek ellen nem is olyan rég még gyönyörű kapásgólt vágó Kozma István szintén sikert várt a "konszolidáció évét" futó legénységétől.

A zöld-fehér szurkolók gyönyörű élőképpel készültek, és az előzetes hírekkel ellentétben megtelt a lila-fehér fanok számára fenntartott vendégszektor is. Az újpesti érzelmű szurkolók a harmadik percben ugrottak először talpra, amikor Julian Jenner közelről ziccert hibázott, és még alig nyugodtak meg, amikor máris gólt ünnepelhettek: Bavon Tschibuabua szép lövéssel megszerezte a vezetést a vendégeknek. 0–1! Fantasztikusan kezdődött a mérkőzés, nem sokkal később a gólpasszt adó Kabát Péter, majd Józsi György lőtt kis híján bombagólt – meg tudnánk ám szokni az ilyen meccseket az NB I-ben, igény lenne rá! ELŐKÉSZÜLETEK A nagy rangadó előtti események percről percre! Beharangozó itt!

Micsoda meccs volt! - video dailymotion

Fradi meccs Szeretem a Fradit És igeennn! 💚 💚 💚 Hivatalos: 5 év után visszatért a Fradi korábbi közönségkedvence | Fradi meccs Ferencvárosi Torna Club A téli szezon első igazolása! Sok sikert a Fradiban! 💚 Bejelentés: EL-csoportkörös csapattól hoztunk haza magyar játékost Fradi meccs is attending Fradi-Cska Moszkva at Groupama Aréna. Lassan kezdődik, Hajrá Fradi 💚 💚 💚 Fradi meccs Nemzeti Sport Online "Ennyi meccs mellett nem lehet ennyi intenzitás elvárni a játékosoktól. " 🇭🇺 ⚽ Önök nem látták, hogyan nézett ki a csapat az öltözőben… – Rebrov

Debreceni VSC-MegaForce - Ferencvárosi TC 1: 2 2003. 05. 06. 17:30 képek / adatok videók (1) meccstörténelem képfeltöltés / felhasználói képsorok videók A mérkőzést csak regisztrált, bejelentkezett felhasználók értékelhetik! mérkőzés: 2 (1 szavazat) játékvezető: hangulat: 1... 5 Magyar Kupa 2002-2003, döntő nézőszámok:: 7. 000: 10. 000 Nemzeti Sport: 10. 000: 12. 000 Ott voltál a mérkőzésen? Oszd meg benyomásaid, élményeid a meccsről!

2–1! A gól után Kabát szinte azonnal válaszolhatott volna, de hatméteres lövését blokkolta Mateos, a másik oldalon pedig Holman Dávid célzott rosszul kecsegtető helyzetből. Lüktetett tehát tovább a mérkőzés, de Balajcza mindent védett, Chema Antón pedig kétszer is rossz megoldást választott, amikor szemben állt a kapussal. És ahogyan az meg van írva a futball nagykönyvében, kapott góllal lakolt a kihagyott helyzetekért az Újpest: egy szöglet után Böde Dániel fejelt kitekert testhelyzetből is a bal sarokba. 3–1! Öt perc volt hátra, amikor a zöld-fehér szurkolók egy része úgy döntött, hogy kipróbálja, milyen érzés pályára lépni a nagy budapesti derbin, de a gyorsan reagáló rohamrendőrök néhány keresetlen szóval lebeszélték erről a szemmel láthatóan korábban alaposan bemelegített és már mezre is vetkőző csoportosulást. Ez speciel nem hiányzott, de mindent egybevetve remek mérkőzést láthattunk, a focizgatást leváltotta a futballozás, NB I-es szinten lendületes, kifejezetten élvezetes 90 percnek örvendhettünk.